Quote:
Originally Posted by Harliduck
No doubt...wow, I paid $8 for the box, now I feel ripped...hahaha...
|
Well it depends. I bought a vending case for $10 a case. It is just a single box with no packs just a 500 ct box.
You got packs so those boxes are a bit more pricey.
-Nick